kulka Wypominki

7:30

za + Sabinę Bialik.

9:30

za + Władysława Sobesto i rodziców, Barbarę Stępień i rodziców.

11:00

o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny dla Filipa i Huberta Ostaszewskich.

18:00

dziękczynna w 1. rocznicę ślubu Jana i Marii z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny.

7:00

za + Michalinę Rokicką (od rodziny Kruk).

za + Mariana Nowaka.

7:00

za + Franciszka Miksę (od Szymona z rodziną).

18:00

w int. róż różańcowych (od II ołtarza).

15:30

za + Stanisława, Wandę Ciepiela, Władysława Bendykowskiego i jego rodziców.

18:00

za + Danutę, Krzysztofa Janik.

za + Bogdana Przenica.

XV Niedziela Zwykła

7:30

za + Zofię, Edwarda Michalik i zmarłych rodziców.

9:30

za + Marię, Piotra, Mariana Sośnickich, Wandę, Józefa Konefał.

11:00

za + Marię, Stanisława Szumiec.

Intencje mszy św. pogrzebowych:

za + Adama Grelę.

11 od syna, synowej i dzieci, 12 od teściów, 13 od Róży i Grześka, 14 od Dyrektorów Szkół gminy Liszki, 15 od pracowników GZEAS w Liszkach, 16 od Anny Matwiejko, 17 od nauczycieli i pracowników Gimazjum w Mnikowie, 18 od Bożeny Ryszka.

za + Józefa Stachurę.

8. od Marty i Grzegorza Zawiła; 9 i 10 od  Burmistrzów i pracowników Urzędu miasta Skawina,

za + Marię Góralczyk.

10 od wnuczki Iwony z mężem i synem, 11 od wnuka Romana, 12 od wnuczki Krystyny, 13 od rodziny, 14 od rodziny 15 od rodziny.

za + Stanisława Wąchałę. (syn)

8 od Zofii i Władysława Majchrzak z Wilkowiska, 9 od Ewy i Piotra Czepiec z rodziną, 10 od koleżanek i kolegów z MPK z Krakowa, 11 od rodziny Głowackich z dziećmi, 12 od rodzin Zabdyr i Wach, 13 od chrześniaka Przemka z rodziną Frączków, 14 od pracowników patomorfologii.

za + Tadeusza Kanasa.

10 z róży mężczyzn.

za + Lucynę Kruk.

8,9 od pracowników Banku BGŻBNP.

za + Ryszarda Zielińskiego

7. od rodziny Wojtanowicz, 8. od brygady cieśli z Rabki.

za + Stanisława Wąchałę.(ojciec)

7,8. od Stanisławy z rodziną z Bronowic, 9. od rodziny Wójtowicz, Majewskich, Guzdek.

za + Michalinę Rokicką

4. od Heleny z rodziną z Krzykawki, 5. od kuzynek z Wrocławia i Więckowic. 6. od rodziny Pajor z Modlniczki, 7. od Mazurów, Szumców, Nędzów, 8. od rodziny Korzonków. 9. od Ani z Natalką i sąsiadki Kazimiery.

za + Barbarę Siwosławską.

2. 3. 4. 5. od pracowników rejestracji cyklop w Krakowie, 6. od rodziny, 7. koleżanki z pracy z Brzezia.

za + Zofię Kursę.

2 od syna Leszka z żoną, 3 od wnuczki Eweliny z mężem, 4 od Marii Waśniowskiej, 5 od rodziny Więcławków.

za + Janinę Zawiła

2. od szwagra z rodziną z Choczni, 3. od rodziny Mondeja z Wadowic, 4. od koleżanek z klasy, 5. od kolegów z POLZDOBU, 6. od koleżanek i kolegów zięcia Grzegorza z Urzędu Miasta i Gminy

w Skawinie.

za + Stanisława Ziębla

1. od siostry Czesławy, 2. od Genowefy z rodziną, 3. od rodziny Ochędrów, 4. od siostry Teresy z rodziną, 5. od Juliana i Wiesławy z rodziną. 6. od rodziny Słabych.

za + Irenę Żuławską

2, 3, 4, od córki Haliny i synów Włodzimierza i Romana.

za + Mieczysława Puchałę
1. Od siostry Janiny, 2. Od kuzynów Mazurów z Tomaszowic, 3. Od sąsiadów Szumców, Nędzów i Mazurów.

za + Izabelę Rajtar
1. Od męża i syna, 2. Od pracowników firmy EKO-PBH 3. Od rodziny Filipków z Zakopanego, 4. Od rodziny Mrugała z Wiednia, 5. Od rdz. Myszków z Gdyni, 6. Od rodz. Gaździak z Odolanowa, 7. Od rodz. Namysł z Odolanowa, 8. Od rodz. Furczoń z Leśnicy, 9. Od Małgorzaty Krajewskiej z Zakopanego.

za + Stanisława Słomkę
1. od żony, córki i wnuczki z rodziną; 2. od sąsiadów Strumińskich; 3. od koleżanek i kolegów córki z MPO sp. z.o.o. w Krakowie; 4. od Aliny i Adama Kosowskich.

za + Władysława Matysiaka

1. od teściowej i szwagierki Basi; 2. od rodziny Komoniów; 3. od Krystyny i Marka ze Słomnik; 4. od sąsiadów Gawłów; 5, 6. od chrześnicy Ani Jędrzejowskiej z rodzicami; 7. od Józefa i Janiny Lewickich (swatów); 8. od koleżanek z pracy Moniki; 9. od syna z rodziną; 10. od chrześnicy z rodziną; 11. od córki Moniki z rodziną; 12. od żony z córką Iwoną.

za + Jana Słabego

1. od żony; 2. od syna Krzysztofa z żoną; 3. od syna Jana z rodziną; 4. od wnuczki Kingi i Daniela, 5. od Andrzeja Zaitza; 6. od pracowników Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie.

za + Annę Skotniczną

1. od Jerzego, Jadwigi Swiba; 2. od rodz. Chrabiów; 3. od rodz. Rybaków z Mielca; 4. od przyjaciół z Wieliczki; 5. od Walentyny Różek z rodziną; 6. od dziewczyn z Ryglic; 7. od sąsiadów Szumców, Nędzów, Mazurów.

za + Andrzeja Zielińskiego

1.2. od rodz. Szarek; 3. od brata z rodziną; 4. od rodz. Bastrów i Woźniaków; 5. od rodz. Soja i Osińskiej; 6. od rodz. Klimków; 7. od Marka i Marty Wojsznis; 8. od koleżanek i kolegów z pracy; 9. od żony Krystyny; 10. od szwagra Tadeusza; 11,12. od córki z mężem; 13. od syna Krzysztofa; 14. od sąsiadów.

za + Marię Nowak.

1. od syna Józefa z rodziną; 2. od Krystyny i Wiesława Czepiec z rodziną; 3. od II róży; 4. od Izabeli Wrońskiej; 5. od rodziny Kwiatkowskich; 6. od syna Marka i rodziny; 7. od Katarzyny Smyksy; 8. od Marii, Władysława Sierpniów; 9. od chrześnicy; 10. od Piotra i Ewy Czepiec z synami.

za + Zofię Mamrak

1,2. od córki Krystyny z rodziną; 3. od córki Haliny; 4. od Zbigniewa i Elżbiety Michalik; 5. od Zelatorki Katarzyny Smyksy.

za + Andrzeja Żurka

1. od Marii Bania; 2. od Ryszarda Bania; 3. od Blanki i Witka Obuchowskich.

Bóg zapłać za zamówione msze św. Będą one odprawiane w tym roku na bieżąco w ramach wolnych terminów, które są  podawane  w czasie ogłoszeń parafialnych.